Ogłoszenie


#1 2011-11-08 20:12:36

Selvar

Administrator

Zarejestrowany: 2011-11-07
Posty: 7
Punktów :   

Nasze forum

Dzisiejszego dnia forum zostało otwarte!

Z tym dniem rozpoczęła się moja długa krucjata. Prowadzenie forum to nie zabawa, ale najwięcej roboty jest właśnie teraz, gdy nie mamy użytkowników a forum jest świeże. Prawdopodobnie jest kilka niedopracowanych rzeczy, które przeoczyłem. Przyznaję, że pośpieszyłem się z otwarciem forum. Mógłbym jeszcze skończyć FAQ i dopracować kilka rzeczy a dopiero potem oficjalnie otworzyć forum. Mój błąd. Ale co się stało to się nie odstanie. Dlatego proszę Was o wyrozumiałość, nie krytykujcie niektórych braków. To nie ułatwi mi pracy. Jeżeli zauważycie jakieś niedociągnięcia to proszę, abyście poinformowali mnie o nich na pw.

Kiedy forum osiągnie (o ile osiągnie) liczbę ok. 40 użytkowników, zrobię nabór na moderatorów. Teraz forum tego nie wymaga, póki co postaram się sam wszystko opanować. Ale mam nadzieję, że kiedy będę potrzebował pomocy to ktoś się zgłosi

Z góry przepraszam za tymczasowe tło forum- innego nie znalazłem. Gdy tylko przekopię się przez tony obrazków i wybiorę jakiś, natychmiast zamieszczę go na forum jako tło. Aha, uprzedzam, że belki i ikony wątków to nie moja robota Zostały wykonane przez Akashę, administratorkę serwisu PBF Guild, którego banner widnieje na naszym portalu.

Pozdrawiam. Selvar.

Offline

 

Mini-Informator

Witajcie!

Nasze forum stawia swoje pierwsze kroki. Bardzo prosimy o wyrozumiałość

Zapraszamy do rejestracji!

***

Ruszył konkurs na najlepszą sygnaturę! Szczegóły w tym wątku.

Reklama

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plpurplehandgang savo przeciw pleśni materace hilding